A+ A A-
wielkość czcionki

Zaufanie

Forschung

Krem do mocowania protez Protefix jest najlepiej ocenianym preparatem tego typu wg niezależnych testów konsumenckich. Sprawdź dlaczego!

... czytaj dalej

Do pobrania:

Broszurka dla pacjentów na temat używania i higieny protez zębowych.
Osoby zainteresowane szczegółową informacją  prosimy o kontakt pod adresem: mailprotefix.jpg

 

Firma

unternehmen_wv_v1 Queisser Pharma
Misją Queisser Pharma jest troska o zdrowie i dobre samopoczucie klientów. Produkujemy szeroką gamę produktów klasy Premium służących ochronie zdrowia. Wszystkie nasze produkty odznaczają się wysoką jakością, za którą ręczy każdy z pracowników biorących udział w ich produkcji.

Dzięki wysokiej jakości, spełniającej najbardziej rygorystyczne normy, nasze produkty cieszą się dużym zaufaniem klientów. Za nasz cel uważamy rozpoznawanie aktualnych potrzeb naszych klientów i dostosowywanie się do nich.

Queisser Pharma oferuje produkty markowe. Oprócz preparatów do stosowania doustnego:  z serii Doppelherz należą do nich także środki Protefix do mocowania i pielęgnacji protez zębowych oraz preparat Fresh natura zapobiegający powstawaniu przykrego zapachu.
Dzięki wysokiej jakości oraz bogatej gamie produktów o dopracowanym składzie, nasze marki mają ugruntowaną pozycję na rynku oraz cieszą się zaufaniem klientów.

Kliknij aby przeczytać broszurkę o Queisser Pharma (w języku angielskim)