A+ A A-
wielkość czcionki

Zaufanie

Forschung

Krem do mocowania protez Protefix jest najlepiej ocenianym preparatem tego typu wg niezależnych testów konsumenckich. Sprawdź dlaczego!

... czytaj dalej

Do pobrania:

Broszurka dla pacjentów na temat używania i higieny protez zębowych.
Osoby zainteresowane szczegółową informacją  prosimy o kontakt pod adresem: mailprotefix.jpg

 

Zaufanie

 

Krem do mocowania protez Protefix jest najlepiej ocenianym preparatem tego typu wg niezależnych testów konsumenckich .

Jakość produktu i skuteczność mocowania potwierdzone zostały w testach in-vitro i in-vivo  przez niezależny instytut konsumencki w Niemczech:  Stiftung Warentest („Test” 2/2005 str. 31-33*).    

 Na rynku polskim sprzedano już miliony opakowań tego kremu. Większość pacjentów jest na tyle zadowolona z jego stosowania, że stosuje go stale.

Jak jest przyczyna tego zaufania pacjentów?

1) Krem Protefix działa bez konieczności osuszania protezy,  co jest bardzo wygodne dla pacjenta.
 
W skład kremu wchodzi dodatkowy składnik (karboksymetyloceluloza), która wiąże wodę i umożliwia działanie głównego składnika wiążącego: kopolimeru Gantrez. Pozwala to na aplikowanie  kremu Protefix na mokrą protezę, bez potrzeby jej osuszania.

W przypadku wielu innych produktów (zawierających wyłącznie Gantrez), wymagane jest dokładne osuszenie protezy; w przeciwnym wypadku siła mocowania jest znacznie ograniczona.

2) Bezpieczeństwo wynikające z doskonałej jakości i wieloletniego stosowania na rynku niemieckim, polskim i innych krajów UE.

Nasze preparaty nie zawierają i nigdy nie zawierały cynku, którego nadmierne stosowanie może prowadzić do dolegliwoiści neurologicznych.
 
3) Krem Protefix zapewnia wysoką siłę adhezji  umożliwiającą trzymanie protezy, nawet  do 16 godzin. 

W odróżnieniu od większości innych kremów mocujących dostępnych na polskim rynku, Protefix krem zawiera poza solami Gantrezu również najwyższej jakości karboksymetylocelulozę, która znacznie zwiększa siłę  mocującą  kremu.

*Szczegółowe dane dostępne na żądanie: info{at}polconsult.com.pl