A+ A A-
wielkość czcionki

Zaufanie

Forschung

Krem do mocowania protez Protefix jest najlepiej ocenianym preparatem tego typu wg niezależnych testów konsumenckich. Sprawdź dlaczego!

... czytaj dalej

Do pobrania:

Broszurka dla pacjentów na temat używania i higieny protez zębowych.
Osoby zainteresowane szczegółową informacją  prosimy o kontakt pod adresem: mailprotefix.jpg

 

Protefix - Badania i Rozwój

forschung_wv_v1 Protefix - Badania i Rozwój

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom nasz Dział Badań i Rozwoju od wielu lat zajmuje się poszukiwaniem ulepszeń i nowych rozwiązań dla pacjentów. Szczególnie cenne są dla nas wskazówki udzielone przez samych pacjentów. W ten sposób stworzyliśmy w ostatnich latach między innymi następujące produkty:
  • Protefix krem z Aloesem - w odpowiedzi na zapotrzebowanie wielu pacjentów na preparat mocujący o właściwościach gojących
  • Protefix krem HYPOALERGICZNY - środek specjalnie dla osób ze skłonnością do alergii lub nadwrażliwości
  • Protefix HIGIENA Pasta czyszcząca i szczoteczka - sposób na prawidłową higienę protezy zębowej, której tradycyjne pasty i szczoteczki mogą nie zapewniać.

Dział Badań i Rozwoju Protefix zajmuje się też ciągłym udoskonalaniem systemu kontroli jakości, który gwarantuje stały, wysoki standard wszystkich naszych produktów.

Chętnie wysłuchamy wszelkich uwag i wskazówek na temat protez zębowych, którymi moglibyście się Państwo z nami podzielić. Będziemy szczęśliwi mogąc zrealizować Państwa pomysły i sugestie, a tym samym pomagając naszym pacjentom.

W przypadku jakichkolwiek pytań służymy radą i pomocą.