Menu
Kontakt Szukaj
Informacje o produktach

Postęp medycyny i poprawa warunków socjalnych są widoczne we wszystkich krajach i kulturach w szczególności w zakresie higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz dostępu do protez zębowych.

Queisser Pharma ma długą, ponad 65-letnią tradycję w dziedzinie protez zębowych. Wraz z rozwojem asortymentu produktów Protefix, firma Queisser opracowała również środki mocujące dostosowane do trudnych warunków panujących w jamie ustnej. Charakteryzują się one szczególnie mocnym dopasowaniem do protez zębowych zarówno w szczękach górnych, jak i dolnych. Dzięki prowadzonym od wielu lat badaniom są one stosowane w gabinetach stomatologicznych i polecane pacjentom.

Klasycznym produktem wśród środków mocujących do protez jest Protefix Krem mocujący do protez zębowych. Dostępne są cztery rodzaje: Protefix Krem mocujący, Protefix Hypoalergiczny krem mocujący, Protefix Krem mocujący z aloesem oraz Protefix Krem mocujący PREMIUM MOCOWANIE. Wszystkie cztery produkty wyrożniają się tą samą wyjątkową cechą - przyczepnością na mokro.

Innym rozwiązaniem mocującym jest Protefix Proszek mocujący do protez zębowych, który silnie mocuje, działa długotrwale oraz ma neutralny smak.

Queisser Pharma oferuje również podściółki mocujące. Stanowią one miękką podkładkę pod protezę, dzięki czemu zapobiegają bólom wynikającym z nacisku w trudnych miejscach szczęki lub w przypadku protez tymczasowych. Są one rozwiązaniem przeznaczonym wyłącznie do całkowitych protez zębowych, które pewnie mocują i nie wpływają na odczucia smakowe podczas spożywania pokarmów.

Niestety podczas używania protez zębowych oraz aparatów ortodontycznych, może pojawić się stan zapalny dziąseł i jamy ustnej. Rozwiązaniem tego problemu jest Protefix żel kojąco-regenerujący do dziąseł. Preparat oparty jest na naturalnych składnikach, zmniejsza bolesność, a także przyspiesza gojenie ran.